Webtoprint.com.tr

Türkiye’de profesyonel anlamda kırtasiye ve ofis malzemeleri satışını, kopyalama ve baskı hizmetleriyle aynı anda faaliyete geçiren ilk firma olan Şahin Ozalit ve Büro Gereçleri, her iki faaliyet alanında da toptan ve perakende olarak hizmet sunuyor. Müşterilerine, birebir, kurumsal ve online olmak üzere üç kanaldan hizmet veren şirket, güçlü bir lojistik departmanıyla çalışıyor. 1985 yılında Hamza Şahin tarafından kurulan Şahin Ozalit’te bugün ikinci kuşak yönetici olarak görev yapan Ezgi Şahin, kurumsal ve bireysel müşterilere online platformda tam kapsamlı dijital baskı hizmetleri sunmak amacıyla hazırlanan Webtoprint.com.tr’nin de kurucusu.

Türkiye, dijital baskı olsun matbaa olsun dünya standartlarını çok ileri seviyede yakalamış bir ülke diyen Ezgi Şahin, teknoloji olarak dünyada ne çıkıyorsa aynı zamanda ülkemizde de yer alıyor ve kullanılıyor. Burada önemli olan doğru tedarikçiyi ve doğru partnerleri seçmek diyor ve ekliyor: “Firmanın dikkat
etmesi gereken şey sadece makine olmamalı. Özellikle baskı merkezlerindeki makineler duramaz. Bunun için, yedek parça temin etme hızı yüksek ve teknik servis donanımı güçlü olan, iyi teknisyenlerle çalışan tedarikçiler tercih edilmeli.” Amaçlarının her zaman müşterilerinin istek, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak ürünleri ve kaliteli hizmeti mümkün olan en uygun fiyatlarla, en kısa sürede sunmak olduğunun altını çizen Ezgi Şahin, teknolojinin ilerlemesiyle değişen müşteri taleplerine en iyi şekilde cevap verdiklerini de belirtiyor. Yeni trendin on-line satış olduğunu belirten ve bu anlamda webtoprint.com.tr ile e-ticarete yönelen Ezgi Şahin, “Baskı deyince, webtoprint.com.tr’nin akla gelmesini istiyoruz” diyor. Tescilli bir marka olan ve Türkiye’nin her noktasına hizmet verebilmek hedefiyle yola çıkan webtoprint.com.tr, kartvizit yapımından ödev basımına, davetiye baskılarından plan kopya çıkış alımına kadar birçok baskı seçeneğini bünyesinde bulunduruyor. Markanın oluşturucusu Ezgi Şahin, uzun yıllar tasarlamakta olduğu proje için ilk adımları 2007 yılında atmış ve sitenin yazılım çalışmalarını 2011 yılında başlatmış. Şahin, ortaya çıkardığı bu projeyle; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak makul ve karşılanabilir fiyatlarla, oluşturucu, teknoloijk, hızlı ve pratik hizmet sunmayı hedefliyor. Sektörel deneyimini, Amerika Birleşik Devletleri’nin NY eyaletinde, ülkenin büyük dijital baskı zincirlerinde görev alarak geliştiren Ezgi Şahin, Kuzey ve Güney Avrupa’nın birçok ülkesinde gözlemlediği önemli unsurları webtoprint.com.tr’ye sentezliyor.

Türkiye’de A’dan Z’ye tüm dijital baskı hizmetlerini tek bir site üzerinden alabilmeyi sağlayan Webtoprint.com.tr’nin alanında ilk ve tek e-ticaret sitesi olduğunu belirten Ezgi Şahin; “Ülkede bu hizmeti sağlamakta olan çeşitli firmalar var olsa da, webtoprint.com.tr tüm bu sistemleri tek bir platfomda sunan, baskı opsiyonlarının seçilebilmesini sağlayan, sonlandırma seçeneklerini detaylandıran ve web ortamında yine bir ilk olan plotter çıkış alım hizmeti veren yegane firma olma özelliğini taşımaktadır” diyor. Webtoprint.com.tr, özel yazılımı sayesinde, dosya yüklemeyi, sipariş oluşturmayı, hızlı üretimi ve sorunsuz teslimatı kolaylaştırarak müşteri aksiyonunu azaltmayı vaat ediyor diyen Ezgi Şahin; “Webtoprint.com.tr, gelen siparişleri, zamanı efektif kullanarak hazırlar ve ürünleri toplam kalite esasları çerçevesinde hatasız olarak üretmeyi esas alır. Çoklu baskı opsiyonları, hazır taslaklı sunumları, bireysel ve kurumsal müşteri platformu, elektronik doküman yönetimi ve farklı teslimat seçenekleri sayesinde profesyonel bir çözüm ortağı olmayı hedefler” şeklinde konuştu.

Webtoprint.com.tr Müşterilerine Neler Sağlıyor?

  • Müşterilerine, dijital baskı çözümleri için kendi içlerinde bir departman gibi hizmet verir ve bu uğurda harcanan personel ve alan giderlerini elemine eder.
  • Kişi ve/veya firmaların diledikleri ticari baskıları alabilmeleri, her tür kişisel ürünü bastırabilmeleri veya acil günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için parmaklarının ucunda bir sistem oluşturur.
  • Makul ve iskontolu fiyatlar sunarken taksitli ödeme imkanlarıyla alışveriş kolaylığı ve ödeme avantajları sağlar.
  • Baskı merkezlerine gitmek için (araç, trafik,toplu taşıma, otopark vs.) harcanan süreç ve masrafları ortadan kaldırır.
  • Bol seçenekli “Hazır Tasarımlar” sunarak, hem grafik tasarım için ödenen bedellerden hem de tasarım süreçlerinden tasarruf sağlar.